Pasowanie na "Świetliczaka" (październik 2010)

W piątek, 29 października w świetlicy odbyło się Pasowanie na Świetliczaka. Wszystkie nasze wspaniałe pierwszaczki wzięły udział w zabawie, która zakończyła się pasowaniem.

Kandydat na Świetliczaka musiał pokonać rzekę skacząc po kamykach z woreczkiem na głowie. Czasami woreczek wpadał do naszej małej rzeczki, lecz w wszystkim udało się przejść cało na drugi brzeg. Następnie należało umieścić woreczek w koszu z określonej odległości.

Wszystkie dzieci mogą popisać się wspaniała celnością. Należało także odpowiedzieć prawidłowo na zagadki. Także one nie sprawiły nikomu trudności.

Każdy uczestnik zabaw został upamiętniony dzięki odciśniętemu palcowi na wzorze swojej dłoni. Oczekiwaniu na swoją kolej towarzyszyło wielkie poruszenie, nie zabrakło też dobrego humoru.