Spotkanie przedszkolaków z Franklinem (grupa "0A", czerwiec 2010)

W środę, 2 czerwca 2010 roku, pani Urszula Kurowska zaprosiła do biblioteki przedszkolaki z grupy "0A" na spotkanie poświęcone książkom o sympatycznym zółwiku Franklinie, którego przygody opisuje około 150 pozycji.

Na początku dzieci poznały samą postać Franklina oraz jego przyjaciół, z którymi przeżywa swoje bardzo interesujące przygody.

Podczas dalszej części spotkania, pani Ula przeczytała książkę pt.: "Franklin mały bałaganiarz", a następnie zadawała pytania. Za prawidłowe odpowiedzi dzieci otrzymywały zakładki do książek, które w następnym roku będą już mogły same wypożyczać.

Na koniec maluchy dostały za zadanie ułożyć z puzzli postać Franklina i pokolorować jego wcześniej poznanych przyjaciół.