Wiosenny Turniej Piłki Nożnej klas 1-3 "O puchar Burmistrza miasta Brodnicy" (maj 2017)

We wtorek, 9 maja 2017 roku w naszej szkole odbył się Wiosenny Turniej Piłki Nożnej klas 1-3 "O puchar Burmistrza miasta Brodnicy", w którym spotkały się reprezentacjez turnieju jesiennego, ale tym razem nie na hali, a na boisku "Orlika".

Był to ciekawy turniej, gdyż z wiosną miał mało współnego... było chłodno i padał śnieg! Jednak prawdziwym piłkarzom taka pogoda nie przeszkadzała.

Naszej reprezentacji, pod okiem pani Martyny Jasińskiej, przypadła rola obrońcy tutułu z jesieni i nie zawiedliśmy. Remisując tylko jeden mecz ze Szkołą Podstawową nr 7, a pozostałe wygrywając, zdobyliśmy I miejsce i puchar Burmistrza miasta Brodnicy.