Jesienny Turniej Piłki Nożnej klas 1-3 "O puchar Burmistrza miasta Brodnicy" (listopad 2016)

We wtorek, 29 listopada 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się Jesienny Turniej Piłkarski, w którym brali udział uczniowie z klas 1-3 brodnickich podstawówek.

Naszą szkołę reprezentowali:

• Adam Iwaniuk - golkiper
  • Mia Łasińska
  • Franciszek Krajewski
  • Dominik Kamiński
  • Maksymilian Rudnicki
  • Bartłomiej Próchniak
  • Maciej Ryszawa

Pierwszy mecz zagraliśmy z "siódemką", z którą wygraliśmy 3:1, a bramki strzelali: Maciek, Bartek i Franek. Następnie przyszedł czas na zmagania z "dwójką", która stawiła najsilniejszy opór naszej drużynie. Pomimo ciężkiego pojedynku, to my okazaliśmy się lepsi i wygrywaliśmy 2:1, a bramki strzelali: Maciek i Bartek.

Ostatnim przeciwnikiem, na drodze ku zwycięstwu w całym turnieju, była "jedynka". Tutaj ponownie okazaliśmy się niepokonani i wygraliśmy mecz 4:0. Jedną z bramek zdobył Maciek, a hat-trickiem popisał się Bartek.

Podsumowując, w rozegranych meczach zdobyliśmy łącznie 7 goli, tracąc tylko 2, co ostatecznie zaoowocowało I miejscem w turnieju.

Teraz będziemy przygotowywać siędo wiosennej edycji, w której występując w roli faworyta, będziemy bronić jesiennego mistrzostwa.

Naszą zwycięską drużynę poprowadziła pani Martyna Jasińska.