Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3zsp3.brodnica.pl
Przedszkole im. Marii Konopnickiej

LISTY PRZEWODNIE

Ministerstwa
Edukacji Narodowej
| Rzecznika
Praw Dziecka

do rodziców i nauczycieli


"EURO 2015" - Szkolne rozgrywki w piłce nożnej (maj-czewiec 2015)
Drukuj

W "Dniu Dziecka" 2015 roku odbyły się w naszej szkole kolejne rozgrywki w piłce nożnej "EURO", w których brały udział zespoły dziewcząt i chłopców z klas 4-6. Łącznie zgłoszono ich 20.

Dnia 25 maja miało miejsce losowanie, w którym zespoły przydzielono do grup i nadano im nazwy państw.

 

Zespoły i grupy dziewcząt

GRUPA "A"

4C (1) - POLSKA

6C - HOLANDIA

4B - PORTUGALIA

 

GRUPA "B"

4A - CZECHY

5B - FRANCJA

6B - ANGLIA

 

GRUPA "C"

4C (2) - SZWAJCARIA

5A - UKRAINA

5C - HISZPANIA

 

Zespoły i grupy chłopców

GRUPA "A"

4B (2) - DANIA

5A - WALIA

5C - SZWECJA

6A (1) - NORWEGIA

 

GRUPA "B"

4A - SŁOWACJA

4B (1) - CHORWACJA

6C - SZKOCJA

6A (2) - WŁOCHY

 

GRUPA "C"

5B - BELGIA

4C - AUSTRIA

6B - NIEMCY

 

Wyniki
 eliminacje grupowePÓŁFINAŁFINAŁ

D

Z

I

E

W

C

Z

Ę

T

A

Grupa "A"

Portugalia - Polska (3:0)

Portugalia - Holandia (k. 0:2)

Polska - Holandia (0:3)

 

Grupa "B"

Czechy - Francja (0:2)

Czechy - Anglia (0:1)

Francja - Anglia (1:0)

 

Grupa "C"

Szwajcaria - Ukraina (0:2)

Szwajcaria - Hiszpania (0:1)

Ukraina - Hiszpania (0:0)

Holandia - Anglia (2:0)

 

Portugalia - Ukraina (3:0)

 

Francja - Hiszpania (k. 0:1)

Holandia - Portugalia (0:1)

 

Holandia - Hiszpania (1:0)

 

Hiszpania - Portugalia (0:1)

 

I miejsce

PORTUGALIA

 

II miejsce

HOLANDIA

 

III miejsce

HISZPANIA

C

H

Ł

O

P

C

Y

Grupa "A"

Dania - Walia (0:1)

Dania - Szwecja (1:0)

Dania - Norwegia (1:2)

Walia - Szwecja (5:0)

Walia - Norwegia (0:6)

Szwecja - Norwegia (0:3)

 

Grupa "B"

Słowacja - Chorwacja (0:7)

Słowacja - Szkocja (0:3)

Słowacja - Włochy (1:0)

Chorwacja - Szkocja (2:0)

Chorwacja - Włochy (5:0)

Szkocja - Włochy (6:0)

 

Grupa "C"

Austria - Belgia (1:1)

Austria - Niemcy (0:4)

Belgia - Niemcy (0:7)

Norwegia - Szkocja (1:2)

 

Walia - Niemcy (0:3)

 

Chorwacja - Austria (10:0)

Szkocja - Niemcy (1:0)

 

Szkocja - Chorwacja (2:0)

 

Niemcy - Chorwacja (0:1)

 

I miejsce

SZKOCJA

 

II miejsce

CHORWACJA

 

III miejsce

NIEMCY