VIII Festiwal Książki Dziecięcej "Witajcie w naszej bajce" (Biblioteka Miejska, czerwiec 2010)

8 czerwca 2010 roku w Pałacu Anny Wazówny odbył się VIII Festiwal Książki Dziecięcej "Witajcie w naszej bajce" zorganizowany przez Miejską i Powiatową Bibliotekę w Brodnicy, na którym miały miejsce inscenizacje teatralne książek pani Elizy Piotrowskiej z serii Tupcio Chrupcio, przygotowane przez uczniów brodnickich szkół.

Zaproszeni uczestnicy mieli okazję poznać osobiście panią Elizę, która opowiadała o swoich książkach.

Naszą szkołę w spotkaniu reprezentowali wychowankowie pani Alicji Beksy z klasy 1A, którzy przedstawili scenkę do książeczki pt.: "Żegnaj, pieluszko!"

Przygotowane przedstawienie przez naszych uczniów bardzo się spodobało pani Elizie, która podarowała im swoją książkę z autografem.