"Sałatkowe Rewolucje" w 2C (M.Kaliszer, marzec 2011)

We wtorek, 22 marca 2011 roku w klasie 2C, pani Moniki Kaliszer, odbył się konkurs pt. "Sałatkowe Rewolucje" na przygotowanie najlepszej sałatki.

Uczniowie byli podzieleni na 4 grupy.

Po zakończeniu przygotowywania sałatek należało je ocenić. Oprócz pani Moniki, oceny dokonywała także pani W-ce Dyrektor Danuta Dobrzalska. Najlepsze potrawy otrzymywały 10 punktów, pozostałe odpowiednio mniej.

Oprócz walorów smakowych, oceniano m.in. przygotowanie do pracy, estetykę potrawy, zaangażowanie oraz zachowanie higieny. Za wszystko także przyznawano punkty.

Tydzień wcześniej, te same grupy musiały przygotować inny posiłek, którego punktacja była zsumowana z punktacją sałatek.

Po podsumowaniu wszystkich punktów wyłoniono najlepszy zespół, który najlepiej sobie poradził z kuchennymi zadaniami.

GrupaPunktyMiejsce
Zespół 1 172 III