IX Festiwal Książki Dziecięcej "Witajcie w naszej bajce" (Biblioteka Miejska, czerwiec 2011)

W piątek, 10 czerwca 2011 roku w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece w Brodnicy zorganizowano już po raz IX Festiwal Ksiązki Dziecięcej pt. "Witajcie w naszej bajce", na którym gościem specjalnym był autor książek dla dzieci - Jan Motyl.

Na spotkanie wybrała się pani Alicja Beksa, ze swoją klasą 2A.

Podczas spotkania z panem Janem (autorem książek o Panu Karpiu), nasze dzieci wystąpiły z krótką inscenizacją pt. "Każdy ma swojego karpia".

Martyna Rutkowska wzięła udział w konkursie plastycznym na wykonanie portretu Pana Karpia, dzięki któremu zdobyła uznanie w oczach autora.

Także pani z biblioteki - Stanisława Klabiszewska, zauważyła niezwykły talent Martynki, wręczając jej drobny upominek.