Pracownia komputerowa

Z końcem czerwca 2007 roku w naszej szkole została uruchomiona nowa pracownia komputerowa dla uczniów.

Jej powstanie było zapoczątkowane przez udział szkoły w projekcie "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pracownia została wyposażona w 10 komputerów użytkowych + serwer, laptop, projektor, skaner i drukarkę.

Wszystkie komputery posiadają stały dostęp do Internetu.

Z biegiem czasu pracownia musiała się dostosowywać do bierzących potrzeb, dlatego w 2008, a potem w styczniu 2010 roku dokupiono kolejne stanowiska komputerowe dla uczniów, dzięki wsparciu ze strony Urzędu Miasta w Brodnicy.

Aktualnie w pracowni są 24 stanowiska uczniowskie i każdy uczeń ma swoje miejsce przy komputerze.

Lekcje informatyczne prowadzi pani Urszula Stecka, która ma do dyspozycji osobny komputer oraz laptop.