VII Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej w Osieku (maj 2013)

W środę, 22 maja 2013 roku w Osieku odbył się VII Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym brali udział uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych naszego powiatu.

W tym roku naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Zuzia Szymańska (z klasy 4B) i Daria Florkiewicz (z klasy 5B), w kategorii solistów klas 4-6.

Zuzia, którą przygotowywała pani Olgi Rutkiewicz, śpiewała piosenkę Lenki pt. "Trouble is a friend", natomiast Daria, którą przygotowywała pani Joanna Chmurzyńska, zaśpiewała piosenkę Amy Winehouse pt. "Rehab".

Rok temu nasza Zuzia wywalczyła I miejsce, natomiast w tym roku najlepszą solistką wśród uczniów klas 4-6 z powiatu brodnickiego była nasza Daria.

Poniżej, w załączniku znajdują się nagrania z występów naszych solistek. Zarówno Zuzia, jak i Daria były po prostu rewelacyjne! Posłuchajcie i sami oceńcie.

Aby otworzyć plik PDF, należy mieć zainstalowany program Adobe Reader
Plik PPS jest prezentacją, którą moża otworzyć programem PowerPoint Viewer
Pliki RAR, ZIP to spakowane katalogi. Można je wypakować programem 7-Zip
ZałącznikiOpis