Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3zsp3.brodnica.pl
Przedszkole im. Marii Konopnickiej

LISTY PRZEWODNIE

Ministerstwa
Edukacji Narodowej
| Rzecznika
Praw Dziecka

do rodziców i nauczycieli


Powiatowy Konkurs Plastyczny w ramach Obchodów Roku Mikołaja Kopernika (maj 2013)
Drukuj

W ramach Obchodów Roku Mikołaja Kopernika 2013, Starostwo Powiatowe w Brodnicy zorganizowało konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych z całego naszego powiatu. Podstawowym celem tego konkursu, oprócz rozwijania uzdolnień i zainteresowań plastycznych dzieci, było upowszechnienie wiedzy na temat naszego wielkiego Polaka i jego dokonań naukowych.

 

W zmaganiach plastycznych wzięło udział aż 19 uczniów z naszej szkoły, którzy wykonali wspaniałe prace dotyczące odkryć naszego wielkiego astronoma.

 

W konkursie tym osiągnęliśmy wielki sukces. Jury wyróżniło pracę Lidii Szymańskiej (uczennicy klasy 5C) i w kategorii klas 4-6 przyznało jej II miejsce!

Lidia otrzymała nagrodę rzeczową, ale równie istotne jest to, że jej pracę będzie można obejrzeć na dwóch wystawach: w Zespole Szkół w Jabłonowie Pomorskim, a później w Starostwie Powiatowym w Brodnicy.

 

Gratulujemy sukcesu i dziękujemy za promocję naszej szkoły w powiecie brodnickim! Opiekę nad wszystkimi uczniami, biorącymi udział w konkursie, sprawowała nasza nauczycielka plastyki - pani Katarzyna Grążawska.