Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Zapobiegajmy pożarom" (listopad 2012)

Jak co roku, uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Zapobiegajmy pożarom”. Z kilkudziesięciu prac narysowanych przez uczniów klas 4-tych, nauczycielka plastyki - pani Katarzyna Grążawska, zgodnie z regulaminem, wybrała 5 najlepszych rysunków, które reprezentowały naszą szkołę w tymże konkursie. Wybór okazał się trafny, ponieważ komisja konkursowa wyróżniła trzy z pięciu nadesłanych prac.

Na etapie miejsko-gminnym, w kategorii klas 4-6 najlepiej została oceniona praca Oskara Kwiatkowskiego, która zajęła I miejsce!

Poza tym mogliśmy się cieszyć z III miejsca, jakie zajęła praca Martyny Rutkowskiej oraz z otrzymanego wyróżnienia dla pracy Wojciecha Knutha. Wszyscy nagrodzeni uczniowie chodzą do klasy 4C.

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów wyróżnionym osobom, odbyło się 20 listopada 2012 roku w Brodnickim Domu Kultury. Gratulujemy!