Mikołajki i finał konkursu pt. "Bezpieczeństwo podczas zimowych zabaw" w Komendzie Powiatowej Policji w Brodnicy (grudzień 2012)

Dnia 18 grudnia 2012 roku do komendy w Brodnicy przyszły dzieci ze szkół podstawowych w Świedziebni, Michałkach, Zbicznie i Brodnicy, których prace plastyczne brały udział w konkursie o bezpieczeństwie. Konkurs został ogłoszony pod koniec listopada przez Komendę Powiatową Policji w Brodnicy i IPA Brodnica. Zadaniem dzieci było wykonanie plakatu przedstawiającego „Bezpieczeństwo podczas zimowych zabaw”.

W wyniku eliminacji szkolnych wyłoniono 35 najciekawszych prac, które przesłano do komendy. Komisja sędziowska, w której skład weszli przedstawiciele organizatorów i fundatorów nagród, postanowiła, że nie będzie wyróżnień, gdyż wszystkie prace były przepiękne. Wszystkie dzieci otrzymały takie same nagrody.

Wielka radość widoczna była na twarzach dzieci, kiedy to na samo rozdanie nagród wszystkim maluchom przyszedł sam Święty Mikołaj. Spotkaniu towarzyszyły tańce i śpiewy dzieci, a także życzenia świąteczne, jakie dzieci składały policjantom.

Podczas spotkania policjanci przypomnieli najmłodszym podstawowe zasady zachowania bezpieczeństwa podczas drogi do szkoły, do domu czy też zabaw w domu i na podwórku. Na koniec Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy podinsp. Mariusz Lewandowski złożył dzieciom, rodzicom i nauczycielom życzenia zdrowych i wesołych świąt. Nagrody dla dzieci ufundowały brodnickie przedsiębiorstwa Stolkar, Neo-System i Vobro. Dzieci otrzymały również opaski odblaskowe i workoplecaki od Urzędu Miasta Brodnica.

źródło: KPP w Brodnicy

Z naszej szkoły, we wspomnianym wyżej konkursie, brały udział następujące osoby:
  • Wiktor Kosobucki (1C)
  • Jakub Maciejewski (1C)
  • Daniel Pietrkiewicz (1A)
  • Zuzanna Rafalska (1C)
  • Szymon Zabrocki (1C)
Aby otworzyć plik PDF, należy mieć zainstalowany program Adobe Reader
Plik PPS jest prezentacją, którą moża otworzyć programem PowerPoint Viewer
Pliki RAR, ZIP to spakowane katalogi. Można je wypakować programem 7-Zip
ZałącznikiOpis
Pobierz plik (2012.12.18-policja-bezp-podcz-zimowych-zabaw.zip)Zdjęcia w dużym rozmiarzeplik ZIP