Konkurs rysunkowy dla pierwszoklasistów "Bezpieczna droga do szkoły" (grudzień 2010)

Stróże prawa z Brodnicy nagrodzili rysunki przesłane na konkurs pod hasłem "Bezpieczna droga do szkoły".

Napłynęło 35 prac od uczniów klas pierwszych z trzech szkół podstawowych: Brodnicy, Świedziebni i Zbiczna.

Zwyciezcy i wyróżnieni 7 grudnia 2010 roku byli nagradzani przez Świętego Mikołaj.

Jury w trzyosobowym składzie oceniało nadesłane prace uczniów. Nie mogąc się zdecydować, który rysunek jest najlepszy, postanowiło przyznać 35 nagród równorzędnych.

Z naszej szkoły wyróżniono następujących uczniów:

klasa 1A (wychowawca: Małgorzata Kalinowska)

• Bogacka Zuzanna
  • Brzezińska Natalia
  • Drozdowicz Natalia
  • Krasuski Kacper
  • Mey Kacper

klasa 1B (wychowawca: Aniela Kostańska)

• Karbowska Martyna
  • Kraśnicka Wiktoria
  • Marciniak Mateusz

Świetlica w brodnickiej komendzie policji ledwo pomieściła uczniów z opiekunami na miłej uroczystości. Nie obyło się bez wizyty Świętego Mikołaja, który wręczył dzieciom przygotowane podarunki. Były piosenki i wierszyki recytowane przez małych artystów i prośby o wymarzone prezenty pod choinkę.