Konkurs recytatorski "O Pióro Jana Brzechwy" (BDK, czerwiec 2013)

W poniedziałek, 11 czerwca 2013 roku na deskach Brodnickiego Domu Kultury odbył się konkurs recytatorski "O Pióro Jana Brzechwy", w którym brali udział uczniowie z brodnickich podstawówek. O pióro walczyło blisko 90 uczestników w swoich kategoriach wiekowych, z klas 1-3 oraz 4-6.

Naszą szkołę reprezentowały osoby, które zostały wyłonione ze szkolnych konkursów recytatorskich:"To lubię" (klasy 1-3) oraz"Tuwim - dzieciom" (klasy 4-6).

Po ponad 4 godzinach zmagań recytatorskich poznaliśmy wyniki. Nie było łatwo, gdyż większość z uczestników bardzo dobrze poradziło sobie z wygłaszanymi wierszami.

My jesteśmy dumni ze wszystkich naszych reprezentantów, a zwłaszcza z Julii Domerackiej (z klasy 2C) - zdobywczyni II miejsca w kategorii klas 1-3 oraz Mai Rogalskiej (z klasy 4C) - zdobywczyni wyróżnienia w kategorii klas 4-6.

Poniżej znajdują się nagrania, na których można zobaczyć występy naszych wszystkich uczniów.