III Przegląd Piosenki Przedszkolnej "Małe śpiewanie" (Nowe Miasto Lubawskie, kwiecień 2011)

8 kwietnia 2011 roku w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim odbył się III Przegląd Piosenki Przedszkolnej "Małe śpiewanie", w którym brali udział nasi przedszkolacy z grupy "0A" pani Elżbiety Domin.

W przeglądzie uczestniczyło 26. najmłodszych wokalistów w wieku 3-6 lat. Każdy z uczestników musiał zaśpiewać po 2 piosenki o dowolnej tematyce.

Wokaliści byli podzieleni na odpowiednie kategorie wiekowe: trzylatki, czterolatki, pięcio i sześciolatki. W każdej grupie wyłoniono po trzech zwycięzców.

Naszą szkołę reprezentowało trzech przedszkolaków:
  • Nel Brzuskiewicz (5 lat)
  • Szymon Łapkiewicz (6 lat)
  • Aleksandra Wojnowska (6lat)

Najlepiej poradziła sobie Nel, która w kategorii pięciolatków zdobyła I miejsce.

Po zakończonym przeglądzie nasi przedszkolacy udali się na zwiedzanie muzeum oraz brali udział w zajęciach plastycznych.