Konkurs plastyczny pt. "Ilustracja do treści przeczytanej książki" (czerwiec 2012)

W czerwcu 2012 roku po przeczytaniu książek przez znanych Brodniczan uczniom z klas pierwszych i drugich, w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" został ogłoszony konkurs na wykonanie ilustracji do wysłuchanej książki.

Uczniowie mieli okazję wykazać się swoją pamięcią i wyobraźnią przygotowując prace.

Na końcowym apelu szkolnym klas 1-3 wręczono najlepszym i wyróżnionym nagrody, wśród których byli:

• klasa IJulia Domeracka (1C), Aleksandra Obrębska (1B), Dominika Pandel (1A), Martyna Szcześniak (1B)

klasa I
klasa II
wyróżnieni
Aby otworzyć plik PDF, należy mieć zainstalowany program Adobe Reader
Plik PPS jest prezentacją, którą moża otworzyć programem PowerPoint Viewer
Pliki RAR, ZIP to spakowane katalogi. Można je wypakować programem 7-Zip
ZałącznikiOpis
Pobierz plik (2012.06.15-konkurs-ilustracja-do-ksiazki.zip)Zdjęcia w dużym rozmiarzeplik ZIP