Kompleks sportowy ORLIK

Obiekt sportowy ORLIK, mieszczący się przy naszej szkole, dostępny jest dla wszystkich osób i przebywanie na nim, jaki i używanie sprzętu sportowego, będącego na jego wyposażeniu oraz korzystanie z pomieszczeń socjalnych (m.in. z łazienek, pryszniców), jest całkowicie bezpłatne.

Należy mieć na uwadze, że cały obszar szkoły wraz z boiskami sportowymi, jest objęty ochroną oraz poddany ciągłemu monitoringowi.

Nad obiektem czuwa opiekun tzw. Trener Środowiskowy, którym jest pani Małgorzata Ciesielska.

Osoby chętne do korzystania z obiektu, muszą wcześniej skontaktować się z jego opiekunem (stawić się osobiście lub zadzwonić: 507 871 314) i dowiedzieć się, jakie terminy i godziny są wolne.

Pozostałe informacje związane z kompleksem znajdują się w regulaminie, który znajduje się poniżej - w załączniku.

Aby otworzyć plik PDF, należy mieć zainstalowany program Adobe Reader
Plik PPS jest prezentacją, którą moża otworzyć programem PowerPoint Viewer
Pliki RAR, ZIP to spakowane katalogi. Można je wypakować programem 7-Zip
ZałącznikiOpis