Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3zsp3.brodnica.pl
Przedszkole im. Marii Konopnickiej

LISTY PRZEWODNIE

Ministerstwa
Edukacji Narodowej
| Rzecznika
Praw Dziecka

do rodziców i nauczycieli


Podsumowanie II semestru nauki w klasach 4-6 (czerwiec 2016)
Drukuj

Tuz przed końcem roku szkolnego 2015/2016 nadszedł czas na podsumowania.

20 czerwca 2016 roku poznaliśmy najlepiej uczących się uczniów w klasach 4-6 oraz tych, którzy brali udział w ważnych miedzyszkolnych konkursach m.in. matematycznych i przyrodniczych.

 

Najlepiej ucząca się klasa 6A, z najwyższą średnią wśród klas 4-6, otrzymała puchar, który odebrała z rąk dyrektora Otylia Wójcik, która osiagnęła największe wyniki w nauce w bieżącym roku szkolnym, a jej średnia to 6,0.

 

Najlepsi uczniowie

::: klasa 4A

Natalia Andrzejewska (5,4 - wzorowe)

Maja Kazaniecka (5,3 - wzorowe)

Karol Betlejewski (5,1)

Aleksander Załęski (5,0 - wzorowe)

Patrycja Gołebiewska (5,0)

Amelia Tambowcew (4,9 - wzorowe)

Bartosz Krasuski (4,8)

 

Mateusz Cackowski (wzorowe)

Marta Zielińska (wzorowe)

::: klasa 4B

Aleksandra Prass (5,5 - wzorowe)

Dawid Pietrkiewicz (5,1 - wzorowe)

Maciej Dąbkowski (5,1)

Kacper Brokos (5,0)

::: klasa 4C

Paweł Hiszpański (5,7 - wzorowe)

Julia Ryszawa (5,5 - wzorowe)

Jagoda Lewandowska (5,3 - wzorowe)

Wiktoria Podgórska (5,0 - wzorowe)

Julia Brzezińska (5,0)

Hubert Chaczyński (5,0)

Zuzanna Rafalska (4,9)

Dawid Szczechowicz (5,0)

Gustaw Szram (5,0)

 

Jakub Brzeziński (wzorowe)

Marta Ryska (wzorowe)

::: klasa 5A

Kamil Dobies (5,7 - wzorowe)

Kacper Ronowicz (5,7 - wzorowe)

Aleksandra Wojnowska (5,7 - wzorowe)

Magdalena Witkowska (5,6 - wzorowe)

Julia Domeracka (5,4 - wzorowe)

Oliwia Pachnik (5,4)

Aleksandra Ryska (5,2 - wzorowe)

Jan Łęgowski (4,9)

Dominik Wiśniewski (4,8)

 

Mateusz Chojnowski (wzorowe)

::: klasa 5B

Weronika Grochowska (5,4 - wzorowe)

Julia Kaczmarska (5,2 - wzorowe)

Marcel Krajewski (5,2 - wzorowe)

Maciej Radaszewski (5,2)

Dominik Grochowski (4,8)

Karol Majkowski (4,8)

 

Nela Brzuskiewicz (wzorowe)

::: klasa 5C

Klaudia Kazaniecka (5,6 - wzorowe)

Małgorzata Werner (5,6 - wzorowe)

Agata Chwałek (5,3 - wzorowe)

Maja Florkiewicz (5,3)

Zuzanna Grabkowska (5,3 - wzorowe)

Natalia Cieszyńska (5,0 - wzorowe)

 

Oliwia Sierocińska (wzorowe)

::: klasa 6A

Otylia Wójcik (6,0 - wzorowe)

zuzanna Bogacka (5,8 - wzorowe)

Jakub Krawulski (5,8 - wzorowe)

Tymoteusz Moskal (5,6 - wzorowe)

Wiktoria Bałuta (5,5 - wzorowe)

Rafał Wasik (5,5 - wzorowe)

Joanna Klafta (5,2 - wzorowe)

Natalia Brzezińska (5,0 - wzorowe)

::: klasa 6B

Natalia Jankowska (5,9 - wzorowe)

Wiktoria Kraśnicka (5,8 - wzorowe)

Natalia Wiśniewska (5,5 - wzorowe)

Jan Nadarzewski (5,3 - wzorowe)

Dominika Baranowska (5,0 - wzorowe)

Natalia Kaliszewska (5,0 - wzorowe)

Alicja Droździńska (5,0 - wzorowe)

Martyna Kaczyńska (4,9 - wzorowe)

::: klasa 6C

Jakub Kruszewski (5,4 - wzorowe)

Zuzanna Kwas (5,4 - wzorowe)

Jakub Wiśniewski (5,4 - wzorowe)

Mateusz Płoski (5,1)

Wojciech Szczepaniak (5,1)

Tymon Jednorowski (4,8 - wzorowe)

 

Średnie klasowe
 
KLASA 4A 4B 4C 5A 5B 5C 6A 6B 6C
średnia 4,3 4,2 4,4 4,4 4,3 4,5 4,8 4,5 4,0

 

 

Szóstoklasiści z Samorządu Uczniowskiego

 

Nagrodzeni
KONKURSY PRZYRODNICZE
KONKURSY MATEMATYCZNE
SPORT