Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3zsp3.brodnica.pl
Przedszkole im. Marii Konopnickiej

LISTY PRZEWODNIE

Ministerstwa
Edukacji Narodowej
| Rzecznika
Praw Dziecka

do rodziców i nauczycieli


Podsumowanie I semestru nauki w klasach 4-6 (styczeń 2017)
Drukuj

Dnia 27 stycznia 2017 roku nadszedł czas na podsumowania I semestru nauki w klasach 4-6 w roku szkolny 2016/2017.

 

Tym razem po podliczeniu średnich we wszystkich klasach 4-6 okazało się, że klasa 4A i 4C mają taki sam najwyższy wynik.

W związku z powyższym trzeba było wprowadzić dodatkowe kryterium biorące pod uwagę udziały w konkursach i tym samym puchar na kolejne półrocze otrzymała klasa 4C.

 

Przewodniczący klasy i wychowawca pan Sławomir Zakrzewski odebrali z rąk pani wicedyrektor Małgorzaty Czaplickiej należną nagrodę, a średnia całej klasy wyniosła 4,58.

 

Jeśli chodzi o miano najlepszego ucznia w klasach 4-6, to zdobył je Kamil Dobies (6A), którego średnia wyniosła 5,64.

 

 

 

 

 

 

Najlepsi uczniowie

::: klasa 4A

Jakub Masliński (5,55)

Zuzanna Wardzyńska (5,45)

Kacper Bartczak (5,36)

Szymon Cyrankowski (5,3)

Oliwier Frydryszak (5,3)

Amelia Bujalska (4,82)

::: klasa 4B

Weronika Janasz (5,18)

Miłosz Kusiński (5,09)

Radosław Ojewski (5,0 - wzorowe)

Wiktoria Janasz (4,91)

Paweł Dikau (4,82)

Jakub Kowalski (4,82)

::: klasa 4C

Kacper Buńka (5,45)

Franciszek Krajewski (5,45)

Remigiusz Pachnik (5,36)

Zuzanna Śliwińska (5,36)

Filip Boraczyński (5,27)

Filip Głodowski (5,18)

Jakub Wojnowski (5,18)

Oskar Buńka (5,09 - wzorowe)

Weronika Kóż (4,82)

::: klasa 4D

Oliwia Prylewska (4,91)

Maja Mistelska (4,82)

Patrycja Rogowska (4,82)

::: klasa 5A

Maja Kazaniecka (5,36 - wzorowe)

Amelia Tambowcew (5,18)

Natalia Andrzejewska (5,09 - wzorowe)

Karol Betlejewski (5,0)

Aleksander Załęski (5,0)

Patrycja Gołębiewska (4,82)

::: klasa 5B

Gohar Manukyan (4,92 - wzorowe)

Aleksandra Prass (4,91 - wzorowe)

Dawid Pietrkiewicz (4,82)

::: klasa 5C

Paweł Hiszpański (5,45 - wzorowe)

Julia Ryszawa (5,09 - wzorowe)

Dawid Szczechowicz (5,0)

Julia Brzezińska (4,91)

Hubert Chaczyński (4,82)

Amelia Figlewska (4,82)

Zuzanna Rafalska (4,82 - wzorowe)

Jan Szczepański (4,82)

Gustaw Szram (4,82)

Wiktoria Podgórska (wzorowe)

::: klasa 6A

Kamil Dobies (5,64)

Aleksandra Wojnowska (5,55 - wzorowe)

Kacper Ronowicz (5,36)

Julia Domeracka (5,27)

Magdalena Witkowska (5,27)

Oliwia Pachnik (5,2)

Aleksandra Ryska (5,0 - wzorowe)

Jan Łęgowski (5,0)

Dominik Wiśniewski (5,0)

Aleksandra Obrębska (4,82)

Mateusz Grzelak (wzorowe)

::: klasa 6B

Weronika Grochowska (5,36 - wzorowe)

Maciej Radaszewski (4,91)

Marcel Krajewski (4,82 - wzorowe)

Nela Brzuskiewicz (wzorowe)

Dominik Grochowski (wzorowe)

Julia Kaczmarska (wzorowe)

::: klasa 6C

Małgorzata Werner (5,45 - wzorowe)

Oliwia sierocińska (5,36 - wzorowe)

Zuzanna Grabkowska (5,18)

Klaudia Kazaniecka (5,18 - wzorowe)

Agata Chwałek (5,09)

Maja Florkiewicz (4,91)

Natalia Cieszyńska (4,82)

 

Średnie klasowe
 
KLASA 4A 4B 4C 4D 5A 5B 5C 6A 6B 6C
średnia 4,58 4,2 4,58 4,14 4,24 4,1 4,42 4,35 4,04 4,39