Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3zsp3.brodnica.pl
Przedszkole im. Marii Konopnickiej

LISTY PRZEWODNIE

Ministerstwa
Edukacji Narodowej
| Rzecznika
Praw Dziecka

do rodziców i nauczycieli


Podsumowanie I semestru nauki w klasach 4-6 (styczeń 2016)
Drukuj

Tuż przed feriami, 14 stycznia 2016 roku na apelu szkolnym dla klas 4-6, podsumowaliśmy osiągnięcia uczniów w nauce i kilku konkursach.

 

Na półmetku roku szkolnego 2015/2016 największą średnią w nauce osiągnęła Otylia Wójcik (6a) z wynikiem 5,8 i otrzymała wzorowe zachowanie, a najlepszą klasą z najwyższą średnią była klasa Otylii - 6a, której średnia wyniosła 4,62. Wychowawcą klasy jest pani Urszula Stecka.

Poniżej zamieszczamy listę najlepszych uczniów z poszczególnych klas oraz wyniki konkursów, które odbyły się w pierwszym półroczu.

 

Najlepsi uczniowie

::: klasa 4A

Natalia Andrzejewska (5,4 - wzorowe)

Maja Kazaniecka (5,2 - wzorowe)

Karol Betlejewski (5,1)

Aleksander Załęski (5,0)

Bartosz Krasuski (4,8)

Patrycja Gołębiewska (4,7)

 

Mateusz Cackowski (wzorowe)

Marta Zielińska (wzorowe)

::: klasa 4B

Maciej Dąbkowski (5,1)

Aleksandra Prass (5,1)

Kacper Brokos (4,9)

Julia Markiewicz (4,8)

Dawid Pietrkiewicz (4,8)

::: klasa 4C

Paweł Hiszpański (5,7)

Julia Ryszawa (5,6 - wzorowe)

Jagoda Lewandowska (5,2)

Hubert Chaczyński (4,9)

Wiktoria Podgórska (4,9 - wzorowe)

Dawid Szczechowicz (4,9)

Gustaw Szram (4,9)

Julia Brzezińska (4,8)

Jan Szczepański (4,8)

 

Natalia Siennicka (wzorowe)

::: klasa 5A

Aleksandra Wojnowska (5,7 - wzorowe)

Kamil Dobies (5,5 - wzorowe)

Magdalena Witkowska (5,4 - wzorowe)

Julia Domeracka (5,3 - wzorowe)

Kacper Ronowicz (5,3 - wzorowe)

Oliwia Pachnik (5,1)

Aleksandra Ryska (5,1 - wzorowe)

 

Mateusz Chojnowski (wzorowe)

::: klasa 5B

Weronika Grochowska (5,3 - wzorowe)

Maciej Radaszewski (5,3 - wzorowe)

Julia Kaczmarska (5,2 - wzorowe)

Marcel Krajewski (5,1 - wzorowe)

 

Nela Brzuskiewicz (wzorowe)

Szymon Łapkiewicz (wzorowe)

Karol Majkowski (wzorowe)

Bartosz Orłowski (wzorowe)

::: klasa 5C

Klaudia Kazaniecka (5,5 - wzorowe)

Oliwia Sierocińska (5,4 - wzorowe)

Małgorzata Werner (5,4 - wzorowe)

Agata Chwałek (5,3)

Natalia Cieszyńska (5,3 - wzorowe)

Maja Florkiewicz (5,3)

Zuzanna Grabkowska (5,0)

::: klasa 6A

Otylia Wójcik (5,8 - wzorowe)

Jakub Krawulski (5,5 - wzorowe)

Zuzanna Bogacka (5,3 - wzorowe)

Tymoteusz Moskal (5,3 - wzorowe)

Rafał Wasik (5,2 - wzorowe)

Wiktoria Bałuta (5,1)

Joanna Klafta (5,0 - wzorowe)

Aleksandra Wątrobińska (5,0)

 

Natalia Brzezińska (wzorowe)

::: klasa 6B

Wiktoria Kraśnicka (5,6 - wzorowe)

Natalia Jankowska (5,3 - wzorowe)

Natalia Wiśniewska (5,3 - wzorowe)

Jan Nadarzewski (5,2 - wzorowe)

Dominika Baranowska (5,0 - wzorowe)

Natalia Kaliszewska (5,0)

Alicja Droździńska (4,8)

Martyna Kaczyńska (4,8)

::: klasa 6C

Jakub Kruszewski (5,3 - wzorowe)

Zuzanna Kwas (5,3 - wzorowe)

Wojciech Szczepaniak (5,1)

Jakub Wiśniewski (5,1 - wzorowe)

Tymon Jednorowski (4,8)

Mateusz Płoski (4,7)

 

Średnie klasowe
 
KLASA 4A 4B 4C 5A 5B 5C 6A 6B 6C
średnia 4,38 4,06 4,4 4,43 4,2 4,46 4,62 4,3 3,9

 

 

Nagrodzeni w konkursach
Konkurs ortograficzny pt. "Złota polska jesień"

Konkurs plastyczny pt. "Mój ulubiony bohater książkowy"