Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3zsp3.brodnica.pl
Przedszkole im. Marii Konopnickiej

LISTY PRZEWODNIE

Ministerstwa
Edukacji Narodowej
| Rzecznika
Praw Dziecka

do rodziców i nauczycieli


Apel podsumowujący I semestr 2010/2011 (klasy 4-6)
Drukuj

W czwartek, 27 stycznia 2011 roku na apelu klas 4-6 podsumowano wyniki w nauce po I semestrze oraz ogłoszono zwycięzców biorących udział w różnych szkolnych konkursach (m.in. "Mityczni bohaterowie", "Mistrz Klawiatury", "10 pytań" - gazetka szkolna).

 

NAJLEPSI W NAUCE (średnia ocen od 5,0)

 

Imię i nazwisko (średnia)Klasa 4A (średnia ogólna: 4,42)

Jakub Lewandowski (5,27)

Julia Brzuskiewicz (5,0)

Zuzanna Iwancewicz (5,0)

Marta Maćkiewicz (5,0)

wzorowe zachowanie mają osoby wyżej wymienione oraz:

Agata Brześkiewicz

Martyna Karpińska

Natalia Szkulimowska

 

Imię i nazwisko (średnia)Klasa 4B (srednia ogólna: 4,09)

Weronika Łukowska (5,36)

Julia Cieszyńska (5,18)

Sebastian Tatkowski (5,09)

Klaudia Zalewska (5,0)

wzorowe zachowanie mają osoby wyżej wymienione oraz:

Paweł Lawrenc

Klaudia Lembke

Agata Piotrowicz

 

Imię i nazwisko (średnia)Klasa 4C (srednia ogólna: 4,39)

Monika Jankowska (5,36)

Nikola Weiss (5,27)

Igor Łaska (5,18)

wzorowe zachowanie mają osoby wyżej wymienione oraz:

Aleksandra Aranowska

Wiktoria Miętkiewicz

 

Imię i nazwisko (średnia)Klasa 5A (średnia ogólna: 4,1)

Dagmara Dobies (5,2)

Paulina Pawłowska (5,2)

Wiktoria Dikau (5,1)

Agata Parafianowicz (5,1)

Oliwia Uniatowska (5,0)

wzorowe zachowanie mają osoby wyżej wymienione oraz:

Kinga Chaniewska

Michał Czaplicki

Natalia Koprowska

Weronika Leszczyńska

Maciej Stużyński

 

Imię i nazwisko (średnia)Klasa 5B (średnia ogólna: 4,2)

Mateusz Wróblewski (5,1)

Marta Paluszkiewicz (5,0)

wzorowe zachowanie mają osoby wyżej wymienione oraz:

Agata Indyka

Klaudia Nadarzewska

Natalia Panek

Katarzyna Walasek

Magdalena Żyła

 

Imię i nazwisko (średnia)Klasa 5C (średnia ogólna: 3,7)

Natalia Kowalska (5,2)

Magdalena Brokos (5,1)

Łukasz Cholewczyński (5,0)

wzorowe zachowanie mają osoby wyżej wymienione oraz:

Weronika Adamowicz

 

Imię i nazwisko (średnia)Klasa 6A (średnia ogólna: 4,1)

Patrycja Prasak (5,4)

Katarzyna Piotrowska (5,3)

Cezary Kruszyński (5,1)

Marcel Neumann (5,0)

wzorowe zachowanie mają osoby wyżej wymienione oraz:

Andżelika Borkowska

Marcin Kaliszewski

Beata Kijewska

Wiktoria Pachnik

Nathalie Pawlak

Natalia Szwaracka

 

Imię i nazwisko (średnia)Klasa 6B (średnia ogólna: 3,9)

Tomasz Pawlak (5,2)

Mariusz Karwowski (5,1)

Joanna Wasik (5,0)

wzorowe zachowanie mają osoby wyżej wymienione oraz:

Jesika Liszewska

 

Imię i nazwisko (średnia)Klasa 6C (średnia ogólna: 4,58)

Joanna Pruszkowska (5,8)

Adrianna Dąbrowska (5,5)

Kamila Kondej (5,5)

Maria Chełmińska (5,4)

Szymon Łączyński (5,3)

Adrian Karbowski (5,1)

Kinga Osińska (5,0)

Weronika Płotka (5,0)

Igor Wojak (5,0)

wzorowe zachowanie mają osoby wyżej wymienione oraz:

Artur Borczyński

Karolina Borzym

Anna Cieszyńska

Hubert Głażewski

 

 

W tym półroczu najlepszą klasą pod względem wyników w nauce została 6C ze średnią ocen 4,58.

Do tej klasy chodzi najlepsza uczennica w szkole - Joanna Pruszkowska, która uzyskała średnią 5,8 (na zdjęciu ze swoją klasą poniżej, trzyma puchar).

 

KONKURS MITOLOGICZNY "Mityczni bohaterowie" czytaj artukuł

W konkursie brały udział zespoły uczniów z klas piątych, prezentując przedstawienia związane z jakimś bohaterem mitologicznym.

Najlepszą drużyną została klas 5A, w składzie:

  • Dagmara Dobies
  • Patrycja Brzezińska
  • Kinga Pasternacka
  • Magdalena Topolewska
  • Wiktoria Dikau
  • Weronika Leszczyńska

 

Komisja konkursowa przyznała także wyróżnienie Mateuszowi Wróblewskiemu z klasy 5B za reżyserię przedstawienia "Syzyfowe prace". 

 

KONKURS INFORMATYCZNY "Mistrz Klawiatury" 

Najlepiej, w tym półroczu, poradzili sobie z klawiaturą:

  • Hubert Dąbrowski (mistrz piątych klas)
  • Bartosz Janke (mistrz szóstych klas)

 

KONKURS GAZETKI SZKOLNEJ "10-pytań"

W każdym numerze gazetki znajdują się pytania konkursowe, na które poprawnie odpowiadając, można wygrać nagrody.

 

W dotychczasowych dwóch numerach (listopadowym i grudniowym) zwyciężali:

  • Dagmara Dobies (5A) - numer 1 i 2
  • Kamila Michałkiewicz (5B) - numer 2
  • Patrycja Prasak (6A) - numer 2
  • Patrycja Werengowska (6B) - numer 2