Procedura kontaktów rodziców ze szkołą
STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE
Wszystkie informacje, dotyczące korzystania z obiadów w szkole, znajdują się w menu Stołówka

Wybory do Młodzieżowej Rady Konsultacyjnej Miasta Brodnicy (październik 2019)

Dnia 31 października 2019 roku w naszej szkole odbyły się wybory reprezentantów do Młodzieżowej Rady Konsultacyjnej Miasta Brodnicy.

Uczniowie z klas IV-VIII wybierali spośród 6-ciu kandydatów, którymi byli:
  • Natalia Andrzejewska (8a)
  • Julia Brzezińska (8c)
  • Filip Głodowski (7c)
  • Gohar Manukyan (8b)
  • Mikołaj Sikorski (8a)
  • Gustaw Szram (8c)
Trzy dni przed wyborami, wszyscy kandydaci mieli okazję zaprezentować się na "wiecu wyborczym". Każdy z nich miał 5 minut na wygłoszenie swojego programu (filmy na końcu artykułu).
W Młodzieżowej Radzie Konsultacyjnej zasiądzie 3-ech naszych przedstawicieli, którzy podczas wyborów uzyskali najwięcej głosów, a będą nimi: Natalia Andrzejewska (8a), Gohar Manukyan (8b) i Mikołaj Sikorski (8a).
Życzymy naszym uczniom powodzenia i wytrwałości w dążeniu do realizacji swoich pomysłów na arenie miasta Brodnicy.

ZDJĘCIA   FILM (1)   FILM (2)   FILM (3)