Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
im. 700-lecia Brodnicy w Brodnicy
ul. Nowa 34, 87-300 Brodnica (woj. kujawsko-pomorskie)
INFORMACJE !
Wychodząc na przeciw potrzebom, organizujemy pod koniec każdego półrocza dyżur nauczycieli dla rodziców w następujących terminach: 9 stycznia i 21 maja 2020 roku, w godzinach 16:00-18:00.

Kliknij i przeczytaj, co robimy z Twoimi składkami na Radę Rodziców.

3w1, czyli "Dzień Dziecka", "Dzień Europy" i zawody "EURO" (maj 2019)

W ostatnim dniu maja 2019 roku w naszej szkole odbyła się impreza będąca skumulowaniem obchodów "Dnia Dziecka", "Dnia Europy" oraz "EURO", czyli w skrócie 3w1.

Uczniowie z klas IV-VIII brali udział w rozgrywkach sportowych "EURO" w piłce nożnej oraz w przeciąganiu liny. Zainteresowani językami obcymi mieli możliwość sprawdzenia się wykonując różnego typu zadania zorganizowane przy stoiskach z językiem angielskim oraz językiem niemieckim. Do zadań należały m.in. krzyżówki, quizy leksykalne i krajoznawcze, losy, rozpoznawanie produktów poprzez ich smakowanie, zagadki językowe itd.
 
W przerwach między meczami uczniowie z klas I-VIII prezentowali w grupach oraz indywidualnie piosenki w językach obcych oraz tańce. Można było posłuchać muzyki wykonywanej na instrumentach, takich jak: ukulele, keyboard, flet poprzeczny, flety proste lub po prostu się pomalować. Jednym słowem, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Dużym zainteresowaniem cieszyło się przeciąganie liny, gdzie w finale najlepszy zespół ósmoklasistów miał okazję zmierzyć się z reprezentacją nauczycieli i administracji szkolnej. Jak to się skończyło, dowiecie się oglądając załączony film. Zapraszamy również do przejrzenia fotorelacji.

Dzień Europy   lina   Zawody "EURO"

Dla uczniów

Dla rodziców

STATYSTYKA

0.png1.png5.png9.png1.png5.png9.png
Dzisiaj90
Wczoraj256
Ten miesiąc2545
8
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka