Procedura kontaktów rodziców ze szkołą
STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE
Wszystkie informacje, dotyczące korzystania z obiadów w szkole, znajdują się w menu Stołówka

3w1, czyli "Dzień Dziecka", "Dzień Europy" i zawody "EURO" (maj 2019)

W ostatnim dniu maja 2019 roku w naszej szkole odbyła się impreza będąca skumulowaniem obchodów "Dnia Dziecka", "Dnia Europy" oraz "EURO", czyli w skrócie 3w1.

Uczniowie z klas IV-VIII brali udział w rozgrywkach sportowych "EURO" w piłce nożnej oraz w przeciąganiu liny. Zainteresowani językami obcymi mieli możliwość sprawdzenia się wykonując różnego typu zadania zorganizowane przy stoiskach z językiem angielskim oraz językiem niemieckim. Do zadań należały m.in. krzyżówki, quizy leksykalne i krajoznawcze, losy, rozpoznawanie produktów poprzez ich smakowanie, zagadki językowe itd.
 
W przerwach między meczami uczniowie z klas I-VIII prezentowali w grupach oraz indywidualnie piosenki w językach obcych oraz tańce. Można było posłuchać muzyki wykonywanej na instrumentach, takich jak: ukulele, keyboard, flet poprzeczny, flety proste lub po prostu się pomalować. Jednym słowem, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Dużym zainteresowaniem cieszyło się przeciąganie liny, gdzie w finale najlepszy zespół ósmoklasistów miał okazję zmierzyć się z reprezentacją nauczycieli i administracji szkolnej. Jak to się skończyło, dowiecie się oglądając załączony film. Zapraszamy również do przejrzenia fotorelacji.

Dzień Europy   lina   Zawody "EURO"

STATYSTYKA

0.png4.png6.png1.png8.png3.png5.png
Dzisiaj28
Wczoraj115
Ten miesiąc3524
4
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka