• 56 49 861 25
  • sp4brodnica700@op.pl
  • Sekretariat czynny w godzinach 7:30-15:30 (pn, śr-pt) / 8:00-16:00 (wt)
           
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
im. 700-lecia Brodnicy w Brodnicy
ul. Nowa 34, 87-300 Brodnica (woj. kujawsko-pomorskie)
Szanowni Państwo ! W dniu 8 kwietnia 2019 roku rozpoczyna się akcja strajkowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Brodnicy, w skład którego wchodzi Przedszkole im. Marii Konopnickiej oraz Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy.

W trakcie trwania strajku proszę Państwa o zapewnienie opieki dla Waszych dzieci.
 

Wszelkie zmiany związane z akcją strajkową i wynikającymi z tego powodu zmianami przewidzianych zajęć w przedszkolu i szkole będą podawane na stronach internetowych naszych placówek, w dzienniku elektronicznym oraz w sekretariacie szkoły.

Z poważaniem
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Brodnicy

 
INFORMACJA ! Zgodnie z art. 154 ust. 4 Prawa Oświatowego Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy informuje, że w roku szkolnym 2019/2020 język niemiecki jest planowany jako drugi język nauczany w klasie VII !

Jesienny Turniej Piłki Nożnej uczniów z rocznika 2007 (SP nr 2, listopad 2016)

We wtorek, 29 listopada 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się jesienny turniej piłkarski, w którym brali udział uczniowie z rocznika 2007 brodnickich podstawówek.

 

Naszą szkołę reprezentowali:

  • Adam Iwaniuk - golkiper
  • Mia Łasińska
  • Franciszek Krajewski
  • Dominik Kamiński
  • Maksymilian Rudnicki
  • Bartłomiej Próchniak
  • Maciej Ryszawa

 

Pierwszy mecz zagraliśmy z "siódemką", z którą wygraliśmy 3:1, a bramki strzelali: Maciek, Bartek i Franek. Następnie przyszedł czas na zmagania z "dwójką", która stawiła najsilniejszy opór naszej drużynie. Pomimo ciężkiego pojedynku, to my okazaliśmy się lepsi i wygrywaliśmy 2:1, a bramki strzelali: Maciek i Bartek.

Ostatnim przeciwnikiem, na drodze ku zwycięstwu w całym turnieju, była "jedynka". Tutaj ponownie okazaliśmy się niepokonani i wygraliśmy mecz 4:0. Jedną z bramek zdobył Maciek, a hat-trickiem popisał się Bartek.

 

Podsumowując, w rozegranych meczach zdobyliśmy łącznie 7 goli, tracąc tylko 2, co ostatecznie zaoowocowało I miejscem w turnieju.

Teraz będziemy przygotowywać się do wiosennej edycji, w której występując w roli faworyta, będziemy bronić jesiennego mistrzostwa.

 

Naszą zwycięską drużynę poprowadziła pani Martyna Jasińska.

 

ZDJĘCIA

Dla uczniów

Dla rodziców

STATYSTYKA

0.png1.png1.png3.png7.png3.png7.png
Dzisiaj82
Wczoraj124
Ten miesiąc4969
1
TERAZ OBECNI
Losowo wybrane 

KANGUR MATEMATYCZNY

Wyszukiwarka