::: REKRUTACJA KANDYDATÓW
do Przedszkola im. Marii Konopnickiej w Brodnicy
NA ROK SZKOLNY 2024/2025
:::
Zapisy dzieci do klasy pierwszej, które mieszkają w obwodzie naszej szkoły

Fundacja Słonie na Balkonie zapewnia dostęp do profesjonalnej pomocy i wszechstronnej terapii dla dzieci zmagających się z depresją, samookaleczaniem czy zespołem stresu pourazowego. Fundacja prowadzi Centrum Środowiskowej Opieki Psychologicznej dla Dzieci w Łodzi, współpracuje z nauczycielami, pedagogami, poradniami i oddziałami szpitalnymi. Organizacja prowadzi również ogólnopolską bezpłatną infolinię dla dzieci i rodziców pod nr tel. 800 800 602.
Jeśli znasz rodzica potrzebującego wsparcia, przekaż mu ten numer. Z telefonu mogą skorzystać nie tylko rodzice dzieci w kryzysach psychicznych, ale również rodzice w żałobie, po stracie dziecka.
146 dzieci odebrało sobie życie w 2023 roku. To 146 rodzin pogrążonych w żałobie.

Procedura kontaktów rodziców ze szkołą
STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce