::: Apel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brodnicy :::
Starosty Brodnickiego i Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy

::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.

Szkolny Konkurs Historyczny klas III pt. "Kto ty jesteś? Polak mały" (listopad 2017)

W związku ze zbliżającymi się Narodowym Świętem Niepodległości, 10 listopada 2017 roku w naszej szkole odbył się konkurs historyczny dla trzecioklasistów pt. "Kto ty jesteś? Polak mały", który przygotowała pani Martyna Lula i pani Magdalena Maślińska.
Uczestnicy musieli zmierzyć się z pytaniami otwartymi związanymi z historią i niepodległością naszego kraju oraz rozwiązać krzyżówkę.
Wyniki konkursu
  • I miejsce - Marianna Sarnowska (3b)
  • II miejsce - Igor Tuchewicz (3a)
  • III miejsce - Zuzanna Markuszewska (3a)