"Cała Polska czyta dzieciom" (2009/2010)

W dniach 10-11 marca 2010 roku w naszej Bibliotece Szkolnej, po raz kolejny odbyła się akcja czytania najmłodszym pn. "Cała Polska czyta dzieciom", którą prowadziły panie bibliotekarki: Urszula Kurowska oraz Aleksandra Lechowicz.

W tym roku gościliśmy kilku brodniczan oraz osobę znaną ze scen estradowych, którą był Ryszard Rynkowski. Osoby te czytały wybrane bajki uczniom z klas drugich i trzecich.

Niespodziankę dla najmłodszych przygotował Dowódca 4. Pułku Chemicznego w Brodnicy płk. Bogdan Niewitowski, który zjawił się w towarzystwie żołnierzy, którzy pokazywali - używany w swojej pracy - sprzęt przeciwchemiczny.

A czytali naszym uczniom...

Prezes Banku Spółdzielczego
Józef Mitura
Dyrektor chóru "Canto Grazioso"
Mirosława Barczewska
Ryszard Rynkowski
Dyrektor Szkoły Muzycznej
Ewa Wieczorkowska
Dowódca 4. Pułku Chemicznego
płk. Bogdan Niewitowski
Dyrektor Muzeum
Marian Marciniak
Zapraszamy do naszej galerii zdjęć oraz do obejrzenia filmu ze spotkania uczniów klasy 2C (wych. Jolanta Kalk) z panem Ryszardem Rynkowskim.

ZDJĘCIA   FILM (1)   FILM (2)   FILM (3)