::: REKRUTACJA KANDYDATÓW
do Przedszkola im. Marii Konopnickiej w Brodnicy
NA ROK SZKOLNY 2024/2025
:::
Zapisy dzieci do klasy pierwszej, które mieszkają w obwodzie naszej szkoły

Fundacja Słonie na Balkonie zapewnia dostęp do profesjonalnej pomocy i wszechstronnej terapii dla dzieci zmagających się z depresją, samookaleczaniem czy zespołem stresu pourazowego. Fundacja prowadzi Centrum Środowiskowej Opieki Psychologicznej dla Dzieci w Łodzi, współpracuje z nauczycielami, pedagogami, poradniami i oddziałami szpitalnymi. Organizacja prowadzi również ogólnopolską bezpłatną infolinię dla dzieci i rodziców pod nr tel. 800 800 602.
Jeśli znasz rodzica potrzebującego wsparcia, przekaż mu ten numer. Z telefonu mogą skorzystać nie tylko rodzice dzieci w kryzysach psychicznych, ale również rodzice w żałobie, po stracie dziecka.
146 dzieci odebrało sobie życie w 2023 roku. To 146 rodzin pogrążonych w żałobie.

Procedura kontaktów rodziców ze szkołą
STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE
Wszystkie informacje, dotyczące korzystania z obiadów w szkole, znajdują się w menu Stołówka

Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw”

Szanowni Państwo,

w dniu 1 września 2021 roku Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego rozpoczął nowy nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw”. Przedsięwzięcie realizowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Informacje o naborze
Uczestnikami projektu mogą zostać uczniowie klasy 7 lub 8 szkoły podstawowej, liceum, technikum lub szkoły branżowej, znajdujących się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, z wyłączeniem szkół dla dorosłych. Stypendia przyznawane będą tym uczniom, którzy spełnią następujące kryteria:
  1. otrzymali w poprzednim roku szkolnym promocję do następnej klasy bądź świadectwo ukończenia szkoły,
  2. uzyskali jedno z osiągnięć w konkursach lub olimpiadach określonych w załącznik nr 1 lub w załączniku nr 2 do regulaminu w jednym z dwóch poprzednich lat szkolnych,
  3. uzyskali w poprzednim roku szkolnym co najmniej jedną ocenę celującą lub bardzo dobrą spośród przedmiotów: przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki, przedsiębiorczości, realizowanych jako obowiązkowe zajęcia edukacyjne,
  4. uzyskali co najmniej dobrą ocenę z zachowania.
Nabór zakończony zostanie 30 września 2021 roku!

Regulamin przyznawania stypendium (w załączniku poniżej) oraz informacje na stronie internetowej edukacja.kujawsko-pomorskie.pl w zakładce "Prymus Pomorza i Kujaw".

Informacji udzielają:
  • Maria Bartkowska - tel. 668 507 768, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Piotr Nadolny - tel. 668 506 961, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz plik (Regulamin_2021-2023_PRYMUS.pdf) Regulamin przyznawania stypendium

Plik PDF jest dokumentem, który moża otworzyć programem Adobe Reader