::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.
Szczęśliwe numerki
poniedziałek, 25.X.2021
wtorek, 26.X.2021
środa, 27.X.2021
czwartek, 28.X.2021
piątek, 29.X.2021

Szanowni Państwo,

w dniu 1 września 2021 roku Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego rozpoczął nowy nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw”. Przedsięwzięcie realizowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Informacje o naborze
Uczestnikami projektu mogą zostać uczniowie klasy 7 lub 8 szkoły podstawowej, liceum, technikum lub szkoły branżowej, znajdujących się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, z wyłączeniem szkół dla dorosłych. Stypendia przyznawane będą tym uczniom, którzy spełnią następujące kryteria:
  1. otrzymali w poprzednim roku szkolnym promocję do następnej klasy bądź świadectwo ukończenia szkoły,
  2. uzyskali jedno z osiągnięć w konkursach lub olimpiadach określonych w załącznik nr 1 lub w załączniku nr 2 do regulaminu w jednym z dwóch poprzednich lat szkolnych,
  3. uzyskali w poprzednim roku szkolnym co najmniej jedną ocenę celującą lub bardzo dobrą spośród przedmiotów: przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki, przedsiębiorczości, realizowanych jako obowiązkowe zajęcia edukacyjne,
  4. uzyskali co najmniej dobrą ocenę z zachowania.
Nabór zakończony zostanie 30 września 2021 roku!

Regulamin przyznawania stypendium (w załączniku poniżej) oraz informacje na stronie internetowej edukacja.kujawsko-pomorskie.pl w zakładce "Prymus Pomorza i Kujaw".

Informacji udzielają:
  • Maria Bartkowska - tel. 668 507 768, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Piotr Nadolny - tel. 668 506 961, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz plik (Regulamin_2021-2023_PRYMUS.pdf) Regulamin przyznawania stypendium

Plik PDF jest dokumentem, który moża otworzyć programem Adobe Reader