opiekunowie: p. Sylwia Salej & p. Zbigniew Sikorski
STANOWISKA
Przewodniczący Zastępca Sekcja organizacyjno-porządkowa Sekcja informacyjno-dekoracyjna Kronikarz
Patrycja Podgórska (8a) Anna Sikorska (8b) Franciszek Kaczmarek (8e) Tatiana Szymańska (8b) Patrycja Rzodeczko (7b)

POZOSTALI CZŁONKOWIE
Szymon Koszewski (5a), Mikołaj Dudkiewicz (5b), Mateusz Warachowski (5c), Jan Świgoński (6a), Amelia Pankowska (6a), Maja Świerczyńska (6b), Małgorzata Łabędź (6b), Laura Aleksandrowicz (6c), Martyna Kwiatkowska (6c), Wiktoria Szulc (6c), Maja Zielińska (7a), Alicja Kaniecka (7a), Aleksander Daszkowski (7b), Kinga Zielińska (8a), Marianna Sarnowska (8a), Klara Dąbrowska (8b), Wiktoria Obczyńska (8c), Monika Michałkiewicz (8c), Wiktoria Dombrowska (8e)

Przewodniczący Zastępca Kronikarz

Maciej Sokołowski (8a)

Daria Ostrowska (8b)

Patrycja Rzodeczko (6b)

POZOSTALI CZŁONKOWIE
Jan Świgoński (5a), Maja Świerczyńska (5b), Laura Aleksandrowicz (5c), Alicja Kaniecka (6a), Maja Zielińska (6a), Krzysztof Grzywacz (6b), Patrycja Podgórska (7a), Marianna Sarnowska (7a), Magdalena Cieśnik (7b), Klara Dąbrowska (7b), Tatiana Szymańska (7b), Martyna Orzechowska (7c), Julia Treyderowska (7c), Wiktoria Dombrowska (7e), Yana Afanasieva (7e), Michalina Zielińska (8a), Maja Ostrowska (8b), Filip Rozwadowski (8b), Marta Pankowska (8c), Weronika Werner (8c)

Przewodniczący Zastępca Skarbnik Protokolant

Zuzanna Śliwińska (8c)

Maciej Sokołowski (7a)

Patrycja Rzodeczko (5b)

Zuzanna Wardzyńska (8b)

SEKCJE
Informacyjna Muzyczna Porządkowa

Oliwia Koszykowska (8c)

Remigiusz Pachnik (8b)
Filip Rozwadowski (7b)

Maciej Różyński (7c)

POZOSTALI CZŁONKOWIE
Maja Zielińska (5a), Marianna Sarnowska (6a), Anna Sikorska (6b), Wiktoria Obczyńska (6c), Julia Basikowska (7a), Adam Iwaniuk (7b), Weronika Werner (7c), Maja Mistelska (8a), Natalia Wiśniewska (8a)

Przewodniczący Zastępca Skarbnik Protokolant

Natalia Andrzejewska (8a)

Zuzanna Śliwińska (7c)

Gohar Manukyan (8b)

Aleksandra Prass (8b)

SEKCJE
Informacyjna Muzyczna Porządkowa

Zuzanna Pachnik (7b)

Hubert Chaczyński (8c)

Wiktoria Podgórska (8c)

POZOSTALI CZŁONKOWIE
Igor Tuchewicz (5a), Marianna Sarnowska (5b), Magdalena Cieśnik (5c), Maksymilian Kraśnicki (5d), Mateusz Dutkowski (5e), Oliwia Cieśnik (6a), Maciej Różyński (6a), Laura Chaczyńska (6b), Antonina Żurawska (6b), Maciej Sokołowski (6c), Dominik Kamiński (6c), Weronika Werner (6d), JoannaŚliwińska (6d), Szymon Cyrankowski (7a), Zuzanna Wardzyńska (7a), Natalia Wiśniewska (7b), Remigiusz Pachnik (7c), Oliwia Koszykowska (7d), Maja Mistelska (7d), Maja Kazaniecka (8a)

Podkategorie

Co roku we wrześniu odbywają się wybory do Samorządu Uczniowskiego, który tworzą uczniowie klas IV-VIII. Każda klasa wraz z wychowawcą typuje dwóch reprezentantów.

Co roku wybieramy Radę Samorządu: przewodniczącego i jego zastępcę oraz przewodniczących sekcji. Przewodniczącego i zastępcę wybieramy wśród uczniów z klas najstarszych. Uczniowie ubiegający się o tę zaszczytną funkcję, muszą przygotować plan pracy Samorządu na dany rok szkolnym, który następnie prezentują przed jego członkami, opiekunkami oraz dyrekcją szkoły. Na drodze głosowania zostaje wyłoniony zwycięzca.

Samorząd Uczniowski przygotowuje w każdym roku szkolnym różnego typu akcje związane z wszelkiego rodzaju uroczystościami, świętami, mikołajkami oraz walentynkami. Jednak nie tylko działalność rozrywkowa jest priorytetem jego działania.

Do obowiązków SU należy także niesienie pomocy osobom potrzebującym i wspieranie ich.
Samorząd Uczniowski 2023/2024
opiekunowie: p. Sylwia Salej & p. Agnieszka Wiśniewska
Przewodnicząca Zastępca
Patrycja Rzodeczko (8a) Anna Iwaniuk (8a)